27.8 C
Alytus
2024 / 07 / 15

Bankrutuojanti Alytaus baldų gamintoja „S-Form“ atleido visus darbuotojus

Ar jau skaitėte?

Bankrutuojanti Alytaus baldų gamybos bendrovė „S-Form“ pirmadienį atleido visus darbuotojus, kurių buvo per 160, rašo portalas Alytausnaujienos.lt.

- Reklama -

Juridinių asmenų registro duomenimis, „S-Form“ bankrotas paskelbtas liepos 1 d., o nuo rugpjūčio pradžios bendrovei vadovauja nemokumo administratorius Arūnas Gedeikis, kuris kiek anksčiau Eltai aiškino, kad įmonei bankroto procedūra yra pradėta neteismine tvarka.


RegionoVerslas.lt: „Audimas Supply“ ketina atleisti 22 darbuotojus


 

Iliustracinė nuotrauka.

„Rugpjūčio 1 d. prasidėjo bankroto procedūra. Teismo paskirti administratoriai atliko analizę ir priėjo išvados, kad įmonė turi bankrutuoti, bet nebūtinai būti likviduota. (…) Lietuvoje neturime gaminių rinkos realizacijos, tai nusprendėme pasirinkti bankrotą. Iš jo galima vėliau pereiti į restruktūrizavimą ir nutraukti apskritai procesą, jeigu situacija pasikeistu į gerąją pusę“, – prieš kelias savaites Eltai sakė A. Gedeikis.

Pasak jo, viena iš pagrindinių bankroto priežasčių – drastiškas prekybos rinkos nuosmukis Vokietijos Federacijoje.

„Mūsų pagrindinis klientas buvo Vokietijos prekybos ir gamybos tinklas, kuriam Vokietijoje pradėta bankroto procedūra. (…) Dėl šios priežasties mūsų pardavimai klientui sumažėjo daugiau nei šešis kartus. Įmonė buvo priversta išeiti priverstinių prastovų, patyrė nuostolius ir tapo nebeaišku dėl užsakymų“, – komentavo A. Gedeikis.

- Reklama -

Pranešimas apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą Užimtumo tarnyboje gautas rugpjūčio 1 d.

Vienintelis 2004 m. įsteigtos įmonės akcininkas – „MA Holding“, kurią perpus valdo Algimantas Satkūnas ir Marius Vaišnys.

2022 m. „S-Form“ gavo 9,6 mln. eurų pajamų, uždirbo 187 tūkst. eurų grynojo pelno.

„Sodros“ duomenimis, rugpjūčio 10 d. įmonė turėjo 159 darbuotojus, kuriems birželį mokėtų atlyginimų vidurkis siekė 1080,50 euro (apie 759 eurai „į rankas“).

TOP naujienos

Horoskopai spalio 8 dienai

AVINASSpontaniški poelgiai ir sprendimai neabejotinai paįvairins nykią dienos darbų rutiną. Nesėkmę priimkite su humoru - kas atrodo svarbu šiandien, rytoj tikriausiai pasirodys dėmesio neverti...

Šiandien vietomis trumpi, nedideli krituliai (lietus, šlapdriba)

Artimiausiomis dienomis kritulių sulauksime tik kai kur. Šiandien vietomis trumpi, nedideli krituliai (lietus, šlapdriba). Vėjas šiaurės vakarų, šiaurės, 7–12 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–8 laipsniai šilumos. Kovo...

Ką bendro turi matematika ir Haris Poteris

Tėvai, auginantys alfa kartos vaikus, susiduria su naujais iššūkiais. Tai karta, kuri yra puikiai įvaldžiusi šiuolaikines technologijas, tačiau tuo pačiu sunkiai suvokia abstrakčias sąvokas,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS