22.8 C
Alytus
2024 / 05 / 18

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Regis, būsite nusiteikę rizikuoti. Jeigu esate verti sėkmės, ją patirsite. Galimas netikėtas siurprizas, dovana. Kita vertus, derėtų pasisaugoti finansinių sukčių.

- Reklama -

JAUTIS. Nesibaigianti rūpesčių virtinė neleis jums atsipalaiduoti. Kita vertus, po nelengvų svarstymų ir trikdžių, pagaliau galite priimti netikėtą ir originalų sprendimą. Atsiras ryžto keistis ir tai turėtų išeiti į gera.

DVYNIAI. Diena nelengva, tačiau tikėtinos naudingos žinios ir susivokimai. Tai, ką sužinosite, turbūt padės jums išvengti gresiančios problemos. Visgi galimas keblus pokalbis, interviu ar egzaminas. Gali nusikelti kelionė.

VĖŽYS. Aktyvi diena, didinanti norą dirbti bei apetitą užsidirbti ir vartoti. Pravartu pasirūpinti turto draudimu ir kitais aktualiais nuosavybės reikalais. Jauskite saiką išlaidaudami.

LIŪTAS. Diena bus šiek tiek nervinga, kupina konkurencijos, nenuoseklaus bendravimo, reikalaujanti kompromisų. Reikėtų taikytis ir ieškoti bendrumų, nors akivaizdu, kad skirtumų yra žymiai daugiau. Autoritetą didins modernus požiūris ir profesionalumas.

MERGELĖ. Praktiniai reikalai klostysis ne visai sklandžiai. Tačiau labai sustiprės intuicija, vaizduotė, ir tai pravers kūrybinėje, psichologinėje veikloje. Labiau saugokite sveikatą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Atsiras reikalų, kurių negalima atidėlioti, antraip gali nukentėti pradėtas projektas arba bendraminčiais, vaikai. Greita reakcija, kūrybingi sprendimai turėtų atnešti naudos.

SKORPIONAS. Nuo pat ryto gali užgriūti skirtingo pobūdžio, bet vienodos svarbos darbai. Į pagalbą gali ateiti tie, iš kurių to nesitikėjote. Arba jūs kažkaip pasitarnausite savo konkurentams.

ŠAULYS. Tai gali būti permainų troškulio kupina diena. Norėsis praplėsti kasdienybės rėmus – pradėti naują etapą, keisti darbą, išvykti, įsimylėti ar kt. Jūsų ausis pasiekusi informacija turėtų padėti apsispręsti dėl aktualaus reikalo.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite linkę nerimauti dėl turto, išlaidų. Papildomų rūpesčių gali sukelti jūsų gyvenimo ar verslo partneriai, jei nekreipsite dėmesio į jų poreikius. Tikėtinos neplanuotos išlaidos, draudiminiai įvykiai.

Taip pat skaitykite:  Horoskopas lapkričio 14 dienai

VANDENIS. Santykiuose jums nestigs įžvalgos, tačiau bus daug pavydo. Regis, iš aplinkinių norite daugiau, nei jie gali duoti. Kai susiduria skirtingi interesai, būtina ieškoti kompromiso, o ne mėginti primesti savo diktatą. Gali pavykti turto sandoris.

ŽUVYS. Ši diena veikiausiai privers susirūpinti savo arba artimo žmogaus ar naminio gyvūno sveikata, išvaizda, higiena. Turėtų pavykti daug ką sutvarkyti, jeigu užsitikrinsite kitų pagalbą.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Šiandien Sausio 13-oji, Laisvės gynėjų diena

Saulė teka 08:36, leidžiasi 16:19, ilgumas 07.43. (Pilnatis) Orai. Rytą centriniuose, rytiniuose rajonuose šlapdriba. Dieną daug kur nedideli krituliai, daugiausia lietus. Vėjas pietvakarių, vakarų, iki vidutinio. ...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS